Виховуємо патріота України

Виховуємо патріота України

Навчальний рік у Колківському профтехучилищі розпочався місячником «Виховуємо громадянина – патріота України».

Крім першого уроку під девізом «Борітеся – поборемо», для учнів та працівників закладу художній керівник Любов Романюк підготувала літературно-музичну композицію «З Україною у серці». З хвилюванням у душі і болем в серці присутні доторкнулися до сторінок історії боротьби нашого народу за незалежність. Кожного дня в училищі відбувався якийсь захід патріотичного змісту, та інформаційно-просвітницька година, чи то усний журнал, або зустріч з воїнами АТО, а навіть і акція «Допоможи солдату» були пройняті духом громадянської свідомості, національної гордості, любов до своєї землі, народу, країни.

Та найбільш масовим, урочистим, хвилюючим був конкурс патріотичної пісні та строю, який відбувся минулої п’ятниці на стадіоні училища. Не можна було без хвилювання, гордості і сліз дивитися, як рівними шеренгами з піснею крокували не лише хлопці, а й дівчата.. Кожна група вирізнялася від іншої девізом, піснею, формою одягу. Тут були суворі солдатські камуфляжі, святкові жовто-блакитні краватки, хустинки і банти, цвіли різнокольорові вишиванки. Та об’єднувало всіх почуття свята, колективізму, патріотизму. Над Колками упродовж двох годин злітали в небо козацькі, стрілецькі, повстанські пісні.

Оплесками проводжали присутні, виступ хлопців групи № 16, командиром якої був Тарас Каразія. Він не лише отримав звання кращого командира, а й разом із своїми товаришами показав  високий професіоналізм, вміння.

Кращим командиром був визнаний  і учень групи №7 Аршулік Олександр, незважаючи на невисокий зріст, він продемонстрував чималі організаторські здібності.

Учні групи № 12 полонили всіх майстерним виконанням пісні та формою.

Усі, хто був того дня на стадіоні, впевнилися в тому, що молодь в Україні патріотична, з бойовим духом і завжди готова стати на захист своєї землі.

 

Наталія Сікорська, майстер в/н

Версія для друку