Успішні випускники Колківського ЦПО

Успішні випускники Колківського ЦПО

ПАНАСЮК ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
Закінчила Тернопільський педінститут Працювала з 1990 року викладачем фахових предметів. З 2012 року працює директором Колківського ВПУ. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, «Відмінник профтехосвіти України»

КАРАЗІЯ ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
Закінчила Тернопільський національний економічний інститут.  З 2006 року працювала майстром виробничого навчання.  З 2012 року працює викладачем технології Колківського ВПУ.

ШУМАКОВА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА
Закінчила Львівський торговельно-економічний університет.  З 2007 року працює майстром виробничого навчання Колківського ВПУ

ЧВИР ГАННА ЛЕОНІДІВНА
Закінчила Східноєвропейський університет ім.Лесі Українки.  З 2012 року працює викладачем української мови та літератури Колківського ВПУ.

ЛОБОДА ЛЕОНІД МИКОЛАЙОВИЧ
Закінчив Рівненський інститут водного господарства. З 1981 року працює майстром виробничого навчання в Колківському ВПУ.

МИРОНЮК ВОЛОДИМИР АНТОНОВИЧ
Закінчив Пінський індустріально-педагогічний технікум.  З 1984 року працює майстром виробничого навчання в Колківському ВПУ

ФІЛЮК ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
Працює майстром в/н в училищі з 1984 року після закінчення Пінського індустріально-педагогічного технікуму.

САЧКОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
Закінчив Луцький державний технічний університет, здобув спеціальність інженер-механік. Працює майстром в/н в училищі з 1985 року.

ТЕРЕШКО СВЯТОСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ
Закінчив Львівський національний аграрний університет, здобув спеціальність інженер-механік.  Працював майстром в/н в Колківському ВПУ училищі з 2010 року.  З 2015 року – працівник ТзВО «Агроситниця»

КУШНІР ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
Закінчив Запорізький національний університет, здобув спеціальність інженер-механік.  Працював майстром в/н в Колківському ВПУ училищі з 2013 року.  З 2015 року – працівник ТзВО «Агроситниця»

ГОРБАЧ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
Закінчив Луцький державний технічний університет.  З 2009 року – майстер в/н Колківського ВПУ.

КУШНІР СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Закінчив Запорізький юридичний інститут МВС України.  З 2001 року – науковий співробітник відділу організації науково-дослідницької роботи та редакційно-видавничої діяльності Запорізького юридичного інституту МВС України.  З 2009 року працює проректором з адміністративно-господарської роботи Запорізького національного університету

ПАВЛЮК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Закінчив Херсонський педагогічний інститут, після закінчення якого повернувся в училище на посаду майстра виробничого навчання. Працював заступником директора з навчально-виробничої частини, директором. «Спеціаліст вищої категорії», нагороджений нагрудними знаками «А.С. Макаренко» та «Відмінник профтехосвіти України».

ГОРБАЧ АНДРІЙ ГЕРАСИМОВИЧ
Закінчив Пінський індустріально-педагогічний технікум.  З 1982 року працює майстром виробничого навчання в Колківському ВПУ.  З 1996 року – старший майстер.

ЛАВРИШИК ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
Закінчив Луцький державний технічний університет.  З 2003 року – викладач фахових предметів Колківського ВПУ

ГОРБАЧ ПАВЛО СЕРГІЙОВИЧ
У 2003 році закінчив Луцький державний технічний університет за спеціальністю «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва».  З 2005 року працює викладачем фахових предметів агропромислового напрямку.

ПАВЛЮК АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ
У 2011 році закінчив Луцький державний технічний університет за спеціальністю  «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва».  З 2007 року працював майстром в/н. в Колківському ВПУ.  З 2014 року – викладач фахових предметів.
ОБРУСНІК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Приватний підприємець смт.Колки

МОМОНТ СТЕПАН СТЕПАНОВИЧ
Приватний підприємець м.Луцьк
МОМОНТ ПАВЛО СТЕПАНОВИЧ
Приватний підприємець м.Луцьк

СТОЛЯР ВОЛОДИМИР СЕРГІЙОВИЧ
Закінчив Харківський індустріально-педагогічний технікум.  З 1985 року працює майстром виробничого навчання в Колківському ВПУ.
СТЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ЙОСИПОВИЧ
Фермер с.Кременець Рожищенський район