Успішні випускники Колківського ВПУ

...

ПАНАСЮК ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА
Закінчила Тернопільський педінститут Працювала з 1990 року викладачем фахових предметів. З 2012 року працює директором Колківського ВПУ. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, «Відмінник профтехосвіти України»

КАРАЗІЯ ГАЛИНА ГРИГОРІВНА
Закінчила Тернопільський національний економічний інститут.  З 2006 року працювала майстром виробничого навчання.  З 2012 року працює викладачем технології Колківського ВПУ.

...

ШУМАКОВА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА
Закінчила Львівський торговельно-економічний університет.  З 2007 року працює майстром виробничого навчання Колківського ВПУ

...

ЧВИР ГАННА ЛЕОНІДІВНА
Закінчила Східноєвропейський університет ім.Лесі Українки.  З 2012 року працює викладачем української мови та літератури Колківського ВПУ.

...

ЛОБОДА ЛЕОНІД МИКОЛАЙОВИЧ
Закінчив Рівненський інститут водного господарства. З 1981 року працює майстром виробничого навчання в Колківському ВПУ.

...

МИРОНЮК ВОЛОДИМИР АНТОНОВИЧ
Закінчив Пінський індустріально-педагогічний технікум.  З 1984 року працює майстром виробничого навчання в Колківському ВПУ

...

ФІЛЮК ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ
Працює майстром в/н в училищі з 1984 року після закінчення Пінського індустріально-педагогічного технікуму.

 

...

САЧКОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
Закінчив Луцький державний технічний університет, здобув спеціальність інженер-механік. Працює майстром в/н в училищі з 1985 року.

...

ТЕРЕШКО СВЯТОСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ
Закінчив Львівський національний аграрний університет, здобув спеціальність інженер-механік.  Працював майстром в/н в Колківському ВПУ училищі з 2010 року.  З 2015 року – працівник ТзВО «Агроситниця»

...

КУШНІР ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
Закінчив Запорізький національний університет, здобув спеціальність інженер-механік.  Працював майстром в/н в Колківському ВПУ училищі з 2013 року.  З 2015 року – працівник ТзВО «Агроситниця»

...

ГОРБАЧ ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
Закінчив Луцький державний технічний університет.  З 2009 року – майстер в/н Колківського ВПУ.

...

КУШНІР СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Закінчив Запорізький юридичний інститут МВС України.  З 2001 року – науковий співробітник відділу організації науково-дослідницької роботи та редакційно-видавничої діяльності Запорізького юридичного інституту МВС України.  З 2009 року працює проректором з адміністративно-господарської роботи Запорізького національного університету

 

...

ПАВЛЮК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Закінчив Херсонський педагогічний інститут, після закінчення якого повернувся в училище на посаду майстра виробничого навчання. Працював заступником директора з навчально-виробничої частини, директором. «Спеціаліст вищої категорії», нагороджений нагрудними знаками «А.С. Макаренко» та «Відмінник профтехосвіти України».

...

ГОРБАЧ АНДРІЙ ГЕРАСИМОВИЧ
Закінчив Пінський індустріально-педагогічний технікум.  З 1982 року працює майстром виробничого навчання в Колківському ВПУ.  З 1996 року – старший майстер.

...

ЛАВРИШИК ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
Закінчив Луцький державний технічний університет.  З 2003 року – викладач фахових предметів Колківського ВПУ

...

ГОРБАЧ ПАВЛО СЕРГІЙОВИЧ
У 2003 році закінчив Луцький державний технічний університет за спеціальністю «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва».  З 2005 року працює викладачем фахових предметів агропромислового напрямку.

 

...

ПАВЛЮК АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ
У 2011 році закінчив Луцький державний технічний університет за спеціальністю  «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва».  З 2007 року працював майстром в/н. в Колківському ВПУ.  З 2014 року – викладач фахових предметів.

...

ОБРУСНІК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Приватний підприємець смт.Колки

...

МОМОНТ СТЕПАН СТЕПАНОВИЧ
Приватний підприємець м.Луцьк

...

МОМОНТ ПАВЛО СТЕПАНОВИЧ
Приватний підприємець м.Луцьк

...

СТОЛЯР ВОЛОДИМИР СЕРГІЙОВИЧ
Закінчив Харківський індустріально-педагогічний технікум.  З 1985 року працює майстром виробничого навчання в Колківському ВПУ.

...

СТЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ЙОСИПОВИЧ
Фермер с.Кременець Рожищенський район