Гуртожиток та їдальня

ГУРТОЖИТОК

Гуртожиток Колківського ЦПО розрахований на 450 місць, проживає тут в останні роки 180 учнів.
У гуртожитку створені необхідні умови для проживання учнів: побутові кімнати, кухні, забезпечені плитами та холодильниками, кімнати гігієни дівчини. Обладнані кімнати для навчання та дозвілля, самопідготовки, холи для відпочинку і проведення виховних заходів, бібліотека.
Керує роботою в гуртожитку орган учнівського самоврядування – Рада гуртожитку. Вона обирається на один рік з числа учнів, що проживають тут. У Раді діють сектори, які й організовують роботу за напрямами: соціально-побутовий, дисципліни і порядку, культурно-масовий, спортивно-масовий, санітарний і т.д. На базі гуртожитку діють клуби за інтересами: «Шанс», «Ровесник», цікавих зустрічей.
Тут постійно проводяться цікаві масові заходи. Лише за останні два місяці проведено вечори «Подяка землі», «Будьмо толерантними», «Ні – домашньому насильству», акція «Міняю цигарку на цукерку».
Щороку проводиться конкурс на кращу кімнату; підсумки підводяться в кінці кожного семестру, переможці отримують винагороди.

Учням , які здобувають професійну (професійну-технічну)освіту, жила площа та житлово-комунальні послуги у гуртожитку надаються БЕЗОПЛАТНО. (п. 28 Порядку забезпечення гуртожитками осіб, які здобувають освіту в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. № 331)

ЇДАЛЬНЯ

З 1978 в приміщенні побутового корпусу була облаштована комфортна їдальня на 250 посадочних місць. Всі учні училища мають змогу щоденно в обідній перерві отримати гарячі обіди. В їдальні училища в позаурочний час також проводяться посиденьки, конкурси, вечорниці, учнівські кафе інші цікаві заходи.