Профконсультаційний семінар на тему «Створення відеорезюме»

27.01. 2020 року на базі Центру професійної кар’єри Колківського ВПУ відбувся профконсультаційний семінар на тему «Створення відеорезюме».
Метою проведеного заходу було обговорення загальних питань пошуку роботи, основні відеорезюме та правильне планування майбутньої професійної кар’єри.
В умовах сьогодення, постійного зростання темпів розвитку технологій, змінюються і вимоги до шукачів роботи. На сьогоднішній день велику популярність набирають онлайн – співбесіди та відеорезюме.
В ході проведення заходу провідний фахівець з профорієнтації Маневицької районної філії Волинського ОЦЗ – Аня Ліщук особливу увагу присутніх зосередила на перевагах нової форми самопрезентації: можливості пошуку віддаленої роботи, погляду на себе так би мовити «з боку», одностороння комунікація, вдала самореклама осіб без досвіду роботи тощо. Учасники семінару дізналися про основні правила створення відеорезюме, а саме:
⛔️ відеорезюме повинно мати конкретну ціль;
⛔️ відеорезюме повинно бути коротким і змістовним;
⛔️ відеорезюме повинно викликати інтерес;
⛔️ відеорезюме повинно бути креативним;
⛔️ відеорезюме не можна зчитувати.
Пошук роботи за допомогою відеорезюме швидко набирає популярності, адже не дарма кажуть що «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути»: у роботодавців все більше виникає бажання й потреба бачити обличчя під час комунікацій, а сучасні технології цьому допомагають. Звичайно, що повністю реальне спілкування мультимедійним не замінити, але воно має існувати і активно використовуватись шукачами роботи.
Підводячи підсумки семінару хочеться зазначити, що відеорезюме – це можливість виділити себе серед великої кількості випускників та шукачів роботи. Тож треба шукати і використовувати ці можливості – адже майбутнє в пошуку роботи за інноваціями й індивідуальністю!