Відadmin

Лют 5, 2020
Зустріч з випускниками

Сьогодні в Колківському ВПУ відбулася зустріч з випускниками. Це до нас завітали дівчата групи №7, які навчалися за професією кухар. Упродовж навчання в училищі майстром виробничого навчання в них була Наталія Шумакова, а класним керівником Ірина Закидальська.
Після символічної переклички з привітаннями та побажаннями виступив директор училища Людмила Панасюк, яка розповіла, чим живе училище в даний час, чого досягнули і досягають учні училища в професійних конкурсах, фестивалях.
Але головним на святі були розповіді – спогади випускників про цікаві й кумедні випадки із училищного життя. Підсилювала емоції і враження під час виступів-спогадів фотопрезентація. Цікаво було спостерігати за обличчями гостей – випускників під час перегляду старих світлин, презентацію яких продемонструвала Ірина Закидальська.
Колектив училища вважає, що такі зустрічі потрібні, важливі та бажані. Чим дорослішими і старшими стають випускники, тим більше їм хочеться зустрітися з одногрупниками, викладачами та майстрами виробничого навчання.

Від admin