Зустріч з колегами Дніпропетровщини

У Колківському ВПУ велику увагу приділяють вивченню педагогічного та виробничого досвіду. Педагоги училища обмінюються досвідом з колегами Львівщини, Рівненщини. А 18 квітня училище відвідали представники закладів професійної освіти Дніпропетровської області. Викладачі та майстри виробничого навчання радо зустріли своїх колег. Гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою закладу.

Корисним й цікавим був семінар «Ефективне функціонування Центру професійної кар’єри на прикладі Колківського ВПУ». Г.К.Садовська детально розкрила форми діяльності Центру, його роль у розвитку кар’єрного росту учнів.

П.В.Байдацький поділився досвідом організації співпраці з роботодавцями та працевлаштуванням випускників.

Л.Г.Панасюк, директор училища, підводячи підсумки семінару, висловила впевненість у тому, що ця зустріч переросте у міцну дружбу та плідну співпрацю.

Колеги з Дніпропетровщини вручили колективу училища подарунки та диплом за співробітництво та обмін досвідом із створення Центрів професійної кар’єри та взаємодії із соціальними партнерами у розвитку системи профорієнтації в регіонах.

Важливою подією для дніпропетровських гостей була їх присутність на селищному мітингу присвяченому 75-річчю Колківської Республіки.

Версія для друку