24 учасники із п’ятнадцяти закладів професійної освіти регіону 10 квітня 2024 року взяли участь у ІІ етапі обласних інтернет-олімпіад серед здобувачів освіти з предметів «Охорона праці» та «Правила дорожнього руху».

Захід організований НМЦ ПТО у Волинській області з метою формування активної позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах життя, прищеплення здобувачам освіти стійкого інтересу до вивчення предметів «Охорона праці» та «Правила дорожнього руху», виявлення та підтримки творчо обдарованої молоді, пропаганди досягнень науки, техніки та новітніх технологій.

Учасники виконували завдання щодо перевірки рівня знань у формі тестів дистанційно у синхронному режимі.

Заступник директора НМЦ ПТО у Волинській області Інна Семенюк, відкриваючи олімпіаду, побажала учасникам успіхів та цілеспрямованості і висловила сподівання, що знання і навички, здобуті в закладах освіти, будуть корисними у майбутній професійній діяльності.

За рішенням журі та оргкомітету переможцями інтернет-олімпіади стали:

  • предмет «ОХОРОНА ПРАЦІ»:

ІІІ місце – Оксенюк Олександр (Колківський центр професійної освіти) та Левков Микола (ТВСВ Колківського центру професійної освіти в смт Маневичі);

– предмет «ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ»:

І місце – Власюк Серафим (Колківський центр професійної освіти);

ІІ місце – Ошурко Михайло (ТВСВ Колківського центру професійної освіти в смт Маневичі).

Вітаємо переможців інтернет-олімпіади і бажаємо їм подальших освітніх здобутків, оптимізму та професійних успіхів!

Версія для друку