Заняття школи учнівського самоврядування

15 березня 2018 року відбулося чергове заняття школи учнівського самоврядування «Лідер» в режимі он-лайн, яке провела Світлана Юрченко, методист НМЦ ПТО у Волинській області.

Спочатку учні ознайомилися з протоколом виконання завдань другого заняття. Працюючи над темою «Компонування газети», опрацьовували питання: що таке газета, види та типи газет, комп’ютерний набір матеріалів, як зробити газету цікавою. Працювали в групах, виконуючи завдання щодо визначення змісту подачі інформації відповідно заданого газетного жанру та вибору стилю викладу інформації до обраного жанру. Виконання завдань супроводжувалося інформаційними повідомленнями. В кінці заняття отримали домашнє завдання.

Соломія Гомель, заступник голови учнівського комітету ДНЗ «Нововолинський центр ПТО», представила матеріали участі у тренінгових заняттях всеукраїнського марафону «Активні громадяни» від Британської ради.

В рубриці «Думки вголос» слухачі школи озвучували свої захоплення: в чаті писали добрі слова про маму, тата, друга, викладача, висловлювали подяку за щастя бачити, ходити, сміятися, радіти, жити, захоплення природою, красою світу, барвами пробудження весни, співом пташок.

На завершення учні переглянули створені блог «Рада лідерів» та сторінку у фейсбук «Учнівське самоврядування закладів ПТО Волині», отримали завдання другої інформації-загадки «Дізнайся більше про Україну та українців», проаналізували результати рейтингового оцінювання активності, ініціативності та участі учнівського самоврядування закладів професійно-технічної освіти в справах Ради лідерів учнівського самоврядування області протягом 2017-2018 навчального року.

 

Версія для друку