Вітаємо Л. Г. Панасюк із золотим ювілеєм!

Людмила Григорівна Панасюк продовжила справу свого батька Шаповала Григорія Пантелеймоновича, який протягом 20 років (1977-1997р.р.) розбудовував цей навчальний заклад. Кожен, хто знайомий із нею, знає її як працівника високої професійної майстерності, людину, яка має золоті руки, щире серце і щедру душу.

Людмила Григорівна – невтомна трудівниця, постійно у творчому пошуку. Маючи хороші організаторські здібності, вона весь свій час віддає роботі, улюбленій справі.

Невтомне гаряче серце, гострий розум, щедра душа дають змогу цьому мудрому педагогу бути завжди серед людей, у вирі подій. Їй болить усе: доля училища, доля селища, доля усієї держави.

Високий професіоналізм, глибока мудрість, чесність, чуйне серце і велика скромність – такою зарекомендувала вона себе на посаді директора.

Слова про те, що талановита людина в усьому талановита, стосується саме Людмили Григорівни. На перший погляд бачиш у ній милу, симпатичну жінку, коли ж вникнеш у її діяльність – розкривається велика духовна сила і міць. Адже на її плечах величезне господарство з навчальними полями, фермою, технікою. І усьому вона дає лад. Величезний лабораторний корпус сільськогосподарських машин десятки років потребував капітального ремонту. А вона зуміла достукатися до чиновників і навести там порядок. Корпус вже сяє новими вікнами, дахом. Радіє директор, радіють педагоги і учні – відтепер працюватимуть у нових умовах.

Милують око і нові кабінети, конференц-зал, заквітчані коридори, затишна їдальня. Рука господині, мудрої глави училищного сімейства відчувається і у навчальній базі для підготовки кухарів-кондитерів. Сучасні засоби навчання, перспективні підприємства для стажування майстрів виробничого навчання і викладачів та виробничої практики учнів – все це підвищує професійну компетентність і педагогів, і вихованців.

Люблять і поважають свою директорку працівники училища за працьовитість, мудрість, теплоту і щедрість душі. Багато щирих, добрих слів було сказано їй в честь золотого ювілею, які прозвучали від колег, заступника начальника обласного управління освіти, науки та молоді Олександра Ткачука, інших гостей. У віршах, піснях, виступах звучали гарні побажання на довгі роки, слова подяки за працю, терпіння, людяність.