Відзначаємо 146-ту річницю від дня народження Лесі Українки

15 лютого 2017 року в Колківському ВПУ день розпочався з літературно-музичної композиції «Леся Українки – дочка Прометея», яку підготувала і провела Наталія Григорівна Гичко. Ведучі Тюхтей Павлина та Аршулік Олександр наголосили, що Леся Українка талановита поетеса від Бога, одержима духом громадянка, нескорена хворобою, вразлива жінка, яка запалила вогонь незалежності, відданості. Був продемонстрований документальний фільм «Життя і творчість Лесі Українки».

Свято продовжилось у бібліотеці училища, де  викладачі, майстри та усі бажаючі мали змогу побувати на конкурсі читців поезії Лесі Українки.

Слухачів здивували та приємно вразили бажання учнів показати силу слова Лесі Українки. У конкурсі брали участь учні  усіх груп. Присутнім дуже імпонувала та сила, з якою лунали Лесині слова з уст читців. Саме тому для журі досить складно було нагородити когось одного, адже усі учні були достойними. Проте, все ж, перше місце розділили учениця групи №7 Тюхтей Павлина та учениця групи №11 Луць Олеся, декламування яких виявилося найталановитішим. Друге місце здобула Бортник Вікторія, учениця групи№3, третє – Метешко Олександр, учень групи№4.

Версія для друку