Участь в проєкті «Українські мотиви: подаруй експонат «Криївці»

Ми, український народ, є носіями української культури. Педагоги та учні Колківського ЦПО працювали у проєкті «Українські мотиви: подаруй експонат «Криївці»». Вони збирали старовинні предмети побуту українського народу. Всі учасники ще раз переконались, що навіть найменший елемент вбрання чи вишитий рушник, прядка чи рогач, макітра чи прабабусина скриня спільно створюють неповторний колорит національної культурної спадщини.

Етнографічний простір в укритті «Криївка» для учнів та педагогів став осередком освіти і виховання, який сприяє формуванню у молодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, забезпеченню духовної єдності поколінь.

Побувайте у нашій «Криївці» і ви відчуєте духовне єднання, атмосферу впевненості в перемозі українського народу над ворогом, адже національні побутові обереги надають силу і наснагу, відвагу і впевненість. Якщо у вас є старовинні речі, будь ласка, приносьте у нашу «Криївку», адже ми вирішили продовжити проєкт. Збережемо найцінніше для майбутніх поколінь!

Версія для друку