Учасники англо-німецького мовного табору «S.T.R.E.A.M Camp» побували на майстер-класі “Оздоблення медових пряників” у Колківському ВПУ

13 червня 2018р. учні англо-німецького мовного табіру «S.T.R.E.A.M Camp» ( Science, Technology, Reading, Engeneering, Art, Maths ( Наука, Техніка, Читання, Інженерія, Мистецтво, Математика)) з опорного закладу НВК «Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» побували на Дні відкритих дверей у Колківському ВПУ.

Розпочалась зустріч з екскурсії навчальним закладом, під час якої школярі дізнались про історію, здобутки училища, оглянули навчально-матеріальну базу.

Відвідали майстер-клас з оздоблення медових пряників, який провели майстри виробничого навчання Лідія Олександрівна Бойко та Жанна Миколаївна Зінчук. Вони охоче ділились з учасниками секретами техніки декорування пряників, розповідали технологією приготування мастики та виготовлення прикрас із неї.

Діти отримали фігурні пряники, мастику, кольорові глазурі для розмальовування, серветки та інші необхідні атрибути. Всі із захоплення прикрашали свої вироби. Поки пряники підсихали, у бібліотеці училища демонстрували для них фільми про сучасні технології кондитерського виробництва та про правила дорожнього руху.

Оздоблені на майстер-класі та запаковані у харчову плівку пряники учасники забирали з собою в якості сувеніра. А також всі учні та їх вчителі отримали буклети про Колківське ВПУ, надруковані на англійській мові.

Такі форми профорієнтаційної роботи уже стали традиційними у нашому училищі, тому ми переконані, що з молодшого віку потрібно прищеплювати любов до робітничої професії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.