Свято професії 2019

У рамках роботи Центру професійної кар`єри Колківського ВПУ сьогодні відбулася традиційна і найголовніша подія року Свято професії. В актовій залі був аншлаг, вирували позитивні емоції та гучні оплески, адже тут були звеличені і оспівані важливі робітничі професії, «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування», «Водій автотранспортних засобів», «Кухар», «Кухар-кондитер».
Почесними гостями свята були соціальні партнери, роботодавці представники агрохолдингу ПРаТ «Миронівський хлібопродукт»,- ТзО «Баффало» на чолі з директором Русланом Пашьяном.
Керівник Людмила Панасюк нагородила кращих учнів, які відзначились та професійно зросли під час виробничої практики, а також переможців обласних та всеукраїнських конкурсів професійної майстерності. Особливо були пошановані учасники міжнародних змагань з оранки в Естонії -Антон Снитюк, Павло Ткачук та стипендіат президентської стипендії -Микола Глинюк. Володарем перехідного кубка ім. Григорія Пантелеймоновича Шаповала (колишнього директора училища) стала група №5.
Кульмінацією заходу була клятва першокурсників на вірність обраній ними професії. Фінальним акордом пролунав гімн училища.