Скажи разом з нами «НІ!» булінгу!

Булінг сьогодні є найважливішою проблемою і страшною катастрофою для навчально-освітніх закладів України. За даними ООН, сьогодні з булінгом у колі однолітків в Україні стикається близько 67% дітей. Майже чверть українських учнів вважають себе жертвами булінгу, а близько 40% із тих дітей, хто зіткнулися з випадками булінгу, ніколи не розповідають про це своїм батькам. При цьому, 44% із тих, хто спостерігав, як знущаються над їхніми однолітками, не реагували на такі факти через острах піддатися аналогічному знущанню.
З 10.09 по 14.09 у рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»  у  Колківському ВПУ проходив Тиждень протидії боулінгу. Метою тижня було формування в учнів нульової толерантності до випадків булінгу.
Класні керівники, вихователі гуртожитку, майстри виробничого навчання провели з учнями бесіди на теми: «Булінг та його види», «Відповідальність за вчинення булінгу», «Можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб». Викладач правознавства училища Шуляковська Ж.С. провела тренінг «Стоп булінг». Психолог училища Калуш Н.В. разом з учнями ІІ курсу випустила бюлетені «Заходи протидії булінгу».
До участі в тижні долучилася і бібліотека. Павлюк І.В. організувала виставку літератури на правову тематику.

Версія для друку