Вивчення Угорщини розпочалося з пошуково-дослідницької гри «Ехо історії» Учні груп № 9 і № 10, які навчаються на III курсі, розділились на малі групи, кожна з яких досліджувала одну із епох історичного розвитку Угорщини.
Заключний етап цієї гри проходив 29 січня. Було запрошено учнів I курсу. Кожна група розповідала про певний період історії Угорщини.
Моцюк Лариса підвела підсумок роботи групи, яка називалася «Кочівники» У повідомленні розповідалося про племена, які з’являлись на Дунаї, про поширення християнства в Паннонії та про сильне державне утворення – Аварський каганат.
Про розвиток угорського королівства розповів Луцюк Анатолій, який виступив від імені команди «Золота булла». Доповідь про династію Арпадів зацікавила слухачів.
Фурсік Тетяна розповіла про представників Анасуйської династії, про боротьбу між окремими угрупуваннями магнатів. Недаремно, період з ХІІІ по ХV століття називали періодом роздробленості.
Наглюк Ірина, представник групи «Семигородці », повідала, як земля Угорщини потрапила під турецьке панування.
Від групи «Якобінців » про революційні події в Угорщині виступила Косько Таня. Провідну роль у розгортанні цих подій відіграли Лайош Кошут, Шандор Петефі, Йожеф Бем.
Представники групи «Землі корони святого Стефана»розповіли про низку сенсаційних винаходів другої половини ХІХ століття.
Матвіюк Ріта повідомила про фактичне відновлення монархії Міклошем Хорті. Також було повідомлено, що державні кородони Угорщини були встановлені відповідно до рішень Тріанського мирного договору 1920 року.
Про комуністичний режим в історії Угорщини розповіли Кузміч Артур, Гурбанова Аіда, Романюк Анастасія, представники групи«УНР».
Група «Інтерграція»розповіла про європейський вибір Угорщини. Глядачі із задоволенням зробили екскурс в історію цієї цікавої країни.
На закінчення зустрічі був проведений історичний бліц-турнір «Вгадай епоху».