Чер 11, 2021
Навчання та перевірка знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників

В Колківському центрі професійної освіти велика увага приділяється охороні праці та безпеці життєдіяльності.

11 червня 2021р. було проведено навчання та перевірка знань з питань промислової безпеки та охорони праці, безпеки життєдіяльності з працівниками Територіально-відокремленого спеціалізованого відділення Колківського центру професійної освіти яке знаходиться в смт. Маневичі.

Інженер з охорони праці центру Тетяна Зінчук  ознайомила присутніх із нормативно-правовими актами, змінами у законодавчих документах з питань охорони праці, промислової безпеки, електробезпеки, пожежної безпеки та показом презентації.

 Володимир Шаповаленко, провідний фахівець з питань цивільного захисту Колківського центру професійної освіти, представив презентацію щодо питань цивільного захисту.

 З доповіддю про надання медичної допомоги виступила Галина Шелкович, медична сестра Територіально-відокремленого спеціалізованого відділення Колківського центру професійної освіти.

Присутні переглянули навчальний відеофільм про первинні засоби пожежогасіння. 

З працівниками проведено практичні заняття із застосування  вогнегасників ВП-5 при гасінні пожежі.

 Рівень знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників Територіально-відокремленого спеціалізованого відділення Колківського центру професійної освіти було перевірено через тестові завдання.