Навчально-практичний семінар

Удосконалення освітнього процесу підготовки кваліфікованих робітників для сільськогосподарської галузі» – такою була тема навчально-практичного семінару, який відбувся 22 жовтня 2019 року на базі Колківського ВПУ.

  Про здобутки училища та перспективи на майбутнє розповіла методист закладу Ольга Гребінь.

Працівники освітнього закладу поділились досвідом роботи із членами секції. Цікавим і змістовним був виступ у формі презентації викладача Людмили Кайдик про міжнародну співпрацю та її важливість для розвитку закладу. Про значимість навчально-практичного центру у впровадженні в навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосування новітніх педагогічних і виробничих технологій розповіла викладач Галина Садюк. Майстер виробничого навчання Олександр Сачковський проінформував учасників секції про участь освітнього закладу у міжнародних змаганнях з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», які проходили в Естонії.

Відбулось обговорення питань із організації освітнього процесу з впровадження в навчальний процес ЗП(ПТ)О стандартів, заснованих на компетентностях, розробки освітніх програм, у яких взяли участь викладачі Валентина Твердохліб (ПТУ № 27 м. Берестечка), Олександр Сачковський (Колківське ВПУ), Леонід Гурич (Володимир-Волинське ВПУ).

 Було проведено екскурсію по навчальному закладу.