Наша економічна екскурсія

19 червня 2019 року учні Колківського ВПУ разом з майстром виробничого навчання Наталією Костючок побували на економічній екскурсії «Один день на підприємстві ресторанного господарства», яку організувала Маневицька філія Волинського обласного центру зайнятості.
Господарка ресторану «Околиця» (смт. Маневичі) провела екскурсію на підприємстві та розповіла про перспективні плани розвитку закладу.
Дмитро Шовкович, Наталія Гаврилюк, Юлія Гагаловська, Тетяна Наумчук, учні групи №15, Валентина Сачковська, Вікторія Мигдаль, Світлана Шимонюк, учениці групи№12, Яна Федорчук, Анастасія Ольхова, учениці групи №11 упродовж дня працювали на різних технологічних процесах та новітньому обладнанні. Отримавши замовлення на 25 персон, вони швидко засервірували стіл та приступили до приготування борщу українського, картопляного пюре, відбивних та салату з капусти. А також готували індивідуальні замовлення – це смажена форель, деруни в горщиках, салати.
Цікавим та корисним був майстер-клас по приготуванню фірмового салату «Околиця».
Наставники, шеф-кухарі ресторану, охоче ділилися професійними секретами з майбутніми фахівцями. 
Хороша атмосфера, ввічливість, дружні стосунки в колективі додавали учням впевненості упродовж дня.
Завершився захід щирим спілкуванням, під час якого запрошували учнів училища на виробничу практику та в майбутньому на роботу.
Щиро дякуємо керівництву ресторану «Околиця» за цікаву, пізнавальну екскурсію та бажаємо успішного розвитку!