Лис 6, 2020
МАЙБУТНЄ ПОТРЕБУЄ ДОСВІДУ

Колківське ВПУ започаткувало співпрацю в проєкті з міжнародною організацією SES (Службою Старших Експертів), програма якої дозволяє залучити німецького експерта.

4 листопада 2020 року відбулася перша технічна онлайн дискусія з досвідченим експертом в галузі кулінарії Хельмудом Тілем з Німеччини та  педагогічними працівниками училища Галиною Кучмик, Світланою Приступою, Лідією Бойко, Наталією Гичко.

Під час конференції було окреслено цілі роботи в проєкті і практичні кроки їх реалізації. Педагоги та учні дізнаються про особливості організації навчального процесу в закладах професійної освіти Німеччини, ознайомляться з сучасною технікою та обладнанням, передовими технологіями приготування їжі, основами веганської кухні, молекулярної кулінарії. Будуть організовані лекції, семінари, майстер-класи, онлайн уроки.

Під час реалізації проєкту старший експерт поділиться своїм багаторічним досвідом фаховими знаннями, компетентністю. Це допоможе підвищити кваліфікацію викладачам, майстрам виробничого навчання, а також учням, які навчаються за професією «Кухар. Кондитер».

Надіємось на продуктивну співпрацю.