До четвертої річниці початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у Колківському ЦПО відбулася лінійка-реквієм. Біля Стіни пам’яті випускників, які віддали життя за Незалежність України, зібралися студенти, педагоги та гості. Урочисто прозвучав Державний Гімн України, після чого ведучі нагадали про 24 лютого 2022 року — день, що змінив долю кожного з нас і став відліком нової сторінки боротьби за свободу й право жити на своїй землі.

Особливо щемливо звучали слова про те, що серед захисників були й випускники закладу — юнаки, які навчалися у цих стінах, мріяли, здобували професію, будували плани на майбутнє. Коли настав вирішальний момент, вони обрали захист Батьківщини. Присутні схилили голови та вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх захисників і захисниць України, які загинули за свободу нашої держави.

Під час заходу слово мали директор закладу Людмила Панасюк, Колківський благочинний протоієрей Андрій Закидальський та класний керівник Тетяна Клімович. У виступах звучали слова вдячності захисникам, підтримки родинам загиблих і віри в Перемогу.

Завершуючи лінійку, присутні пообіцяли зберігати пам’ять про Героїв у своїх серцях, бути гідними їхнього подвигу, навчатися й працювати задля майбутнього України.

Класні керівники також долучились до обласного онлайн-семінару “Інформаційна війна росії проти України”, мета якого поглибити розуміння інформаційної війни як комунікативної технології впливу на суспільство, ознайомитися з особливостями та технологіями ведення інформаційної війни росії проти України, механізмами протидії російській інформаційній війні.

Слава Україні! Героям Слава!

642354113_1499538298629782_7447354906144299647_n
641484065_1499538655296413_6819923952172308105_n
641504041_1499538328629779_3816470726737727712_n
640585286_1499538728629739_5379601416535696419_n
previous arrow
next arrow