Курси з цивільного захисту

24-26 січня 2023 року у Колківському центрі професійної освіти відбулися курси керівного складу та фахівців об’єктових формувань, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

         Лекторами курсів були старший майстер Луцьких територіальних курсів 3 категорії навчально-методичного центру ЦЗ  та БЖД у Волинській області Ковальчук Степан Олександрович та викладач Маріупольських територіальних курсів навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД  Донецької області Цивковський Олександр Степанович.

         Під час проведення навчання, зверталась увага на організацію безпечного навчального процесу, формування структури цивільного захисту, обов’язки відповідальних осіб, організація аварійно-рятувальних робіт в умовах воєнного стану, дії працівників у разі хімічної та радіаційної небезпеки, засоби індивідуального та колективного захисту, пожежна безпека, домедична допомога потерпілим у надзвичайних ситуаціях тощо.

          Головною умовою цивільного захисту та безпеки життєдіяльності є першочергові завдання із забезпечення учасників освітнього процесу безпечними та нешкідливими умовами навчання, утримання і праці.

Версія для друку