Навчальний рік у Колківському вищому професійному училищі розпочався місячником «Виховуємо громадянина – патріота України».
21 вересня на стадіоні розгорнулося масштабне дійство – конкурс патріотичної пісні та строю.
Не можна було без хвилювання, гордості та сліз дивитися, як рівними шеренгами з піснею крокували не лише хлопці, а й дівчата. Кожна група вирізнялася від іншої девізом, піснею, формою одягу. Тут були суворі солдатські камуфляжі, цвіли різнокольорові вишиванки. Та об’єднувало всіх почуття свята, колективізму, патріотизму. Над Колками упродовж двох годин злітали в небо козацькі, стрілецькі, повстанські пісні.
Оплесками проводжали присутні виступ хлопців групи №16, командиром якої був Воронюк Ілля. Він не лише отримав звання кращого командира, а й разом із своїми товаришами показав високий професіоналізм, вміння.
Кращим командиром також було визнано ученицю груп №10 Федорчук Таїсію, яка продемонструвала чималі організаторські здібності.
Учні груп №5,15,9  полонили всіх майстерним виконанням пісні.
Усі, хто був того дня на стадіоні, впевнилися в тому, що молодь в Україні патріотична, з бойовим духом і завжди готова стати на захист своєї землі.