«Я вмію це робити і навчу вас!» – Світлана Приступа

«3D квіти в желе» – під такою назвою пройшов передсвятковий майстер-клас, який підготувала Світлана Приступа. Вона розповіла про мистецтво творити прекрасне. 3D – це трьохвимірне зображення квітів у прозорій желейній масі. Для виготовлення цієї квіткової краси потрібно підготувати полотно – прозоре желе, яке складається з води, цукру, соку лимона та желатину. Квіти формуються на основі молочного желе з додаванням соку буряка, моркви, шпинату. Майстриня ознайомила з інструментами для формування листя та пелюсток квітів.

Під вправними руками Світлани Миколаївни виростали чудові квіткові шедеври: пишні троянди, тендітні орхідеї, витончені хризантеми, полум’яні маки, скромні ромашки та ніжні воложки.

Під час майстер-класу автор вела діалог з його учасниками: розповідала детально технологію приготування, надавала консультацію щодо створення кольору квітів, надання відтінку, покроково демонструвала процес формування. Учасники заходу мали можливість спробувати самостійно виготувати оригінальну десертну композицію.

Версія для друку