21 лютого представники всіх націй і народностей відзначило Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоч сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

Рідна мова – це мова батька, мова мами, це мова народу, рідна мова – це мова серця. Наша мова – це ми – українці.

Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і в Колківському ВПУ. Викладачем української мови та літератури Г.Л.Чвир було проведено інтелектуальну гру “У клубі знавців української мови” для учнів І курсу. Змагання відбулось між 11 та 12 групами. На початку гри капітани команд (Мотрунчик Ірина та Євтушик Ангеліна) представили презентації про мову.

Цікавим і змістовним був сам захід, який містив дев’ять турів: “Ти наше диво колискове, кохана материнська мово!”, “Слово наше рідне”, “Бездонність мудрості народної”, “Розгадай кросворд”, “Народ скаже – як зав’же”, “Прислів’я та приказки”, “Знай, папери в житті не химери”, “Ланцюжок”, конкурс капітанів. Перемогу в грі здобула група №11.

Цей День рідної мови об’єднує учнів, викладачів і показує високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини. Отож, любіть, шануйте і бережіть рідну мову.