У Колківському центрі професійної освіти розпочала роботу обласна школа студентського самоврядування закладів професійної освіти. Захід об’єднав 34 учасників та їх наставників з різних закладів освіти області.
Офіційне відкриття Школи відбулося у конференц-залі Центру. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав життя за Україну.
Із вітальними словами до учасників звернулися директор Колківського ЦПО Людмила Панасюк, Олександр Ткачук, заступник начальника управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, директор НМЦ ПТО у Волинській області Зоя Парфенюк та методист Світлана Юрченко.
Члени Колківської студентської республіки презентували діяльність центрів студентського самоврядування та поділилися власним досвідом реалізації молодіжних ініціатив.
Практичний психолог Наталія Калуш провела вправи на знайомство, очікування та поділ учасників на групи, створивши теплу та дружню атмосферу для подальшої роботи.
Насиченою та емоційною стала екскурсія музеєм історії Колківської республіки УПА, яку провела Тетяна Бондарук. Також учасники відвідали Музей історії Колківського ЦПО та осередок предмета «Захист України».
Щиру вдячність висловлюємо кухарям Центру за смачний сніданок та обід, а всім гостям — за активність, позитив та щирі емоції.
Заряджені гостинністю та новими враженнями, учасники обласної школи студентського самоврядування продовжують свою роботу
