21 травня педагогічний та учнівський колектив Колківського ВПУ взяв участь у мітингу, присвяченому 74 річниці Колківської республіки.

Участь в урочистостях взяли також Волинська обласна організація ВО «Свобода», Братство воїнів УПА Волинського краю імені полковника Клима Савура, громадська організація «Волинська ветеранська спілка політв’язнів і репресованих», громадська молодіжна організація «Сокіл-Волинь», Волинський відділ «Союзу українок», комбатантське об’єднання «Легіон Свободи», активісти Національного корпусу та представники обласної влади.

Учасники акції зібралися біля меморіального знаку «Колківська республіка». Урочистий мітинг відкрив свободівець Ярослав Мосійчук.

Перед громадою також виступили перший заступник голови Волинської облради свободівець Олександр Пирожик, член «Легіону Свободи» Анатолій Король, голова Волинської молодіжної організації «Сокіл-Волинь» Максим Новицький, очільник Національного корпусу на Волині Андрій Дяченко, очільниця «Союзу українок» Волині Любов Ганейчук, члени ветеранської організації УПА.

У виступах лунали віра у непереможність української нації і наголошувалося на тому, що нинішня влада неспроможна в силу своїх ментальних особливостей збудувати сучасну Україну.

Представники духовенства відслужили молебень за полеглими героями. Учасники віча також мали можливість послухати патріотичні пісень та подивитися театралізовану сценку від місцевого будинку культури у якій взяли участь викладачі Колківського ВПУ.